200 Metrų Optinio Pluošto Lašas Kabelis SC/UPC Singlemode Simplex Drugelio Formos Lauko tolimojo Triple Plieninės Vielos Optinis Kabelis

Išpardavimas!

200 Metrų Optinio Pluošto Lašas Kabelis SC/UPC Singlemode Simplex Drugelio Formos Lauko tolimojo Triple Plieninės Vielos Optinis Kabelis

|

SKU: v23049

Žymos: cisco jungiklis, Pluošto, ftth, 1x16, inno peržiūrėti 7, garbė, pleistrą ant odos, plaukų galiuku, patalpų optinio pluošto lašas kabelis, d saitą.

€15.22

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Į optinio pluošto lašas patch kabelis laido turi dvi jungtys, kiekvieno laido galą padaryti ryšys; galiuku laidu yra vienas kabelio jungtis.Jungtys yra su SC tipo, keraminės rėmelis būti poliruoti kaip ir UPC .SM convertion pleistras laidas yra su dviem skirtingais jungtis.

FTTH Optinio pluošto pleistras laido yra optinės komunikacijos skyrius, stiprinti gabalus ir apvalkalo sudėtis, kad yra įdėti optinės komunikacijos skyrius per vidurį, iš abiejų pusių lygiagrečiai vieta, dvi šaknys ne metalo stiprinti nariai ar metalo stiprinimo komponentas fosfatas plieninės vielos, pagaliau išspausti juoda apvalkalą į kabelį.

Pastabos: Kadangi tai 200 metrų lašas kabelis sveria daugiau nei 2 kilogramų, taigi, mes galime naudoti tik Verzlus.lt Standartinis Pristatymas arba DHL ar kitų greitai express metodų.

Šio tipo drop kabelis yra vieno pluošto, trijų plieno vielos stiprinti, 200 metrų ilgio,

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Jeigu jums reikia .

Funkcijos: Specialios lenkimo atsparumo optinio pluošto, pasiūlyti daugiau pralaidumą ir padidinti tinklo perdavimo charakteristika, lengvai pasiekti 100 M per sekundę, ir suvokti, plačiajuosčio ryšio, kabelinės televizijos ir telefono derinys trys tinklai.Dvi lygiagrečios stiprinti gabalus, kad kabelis turi gerą suspaudimo spektaklis, apsaugos optinio pluošto.Kabelio paprasta konstrukcija, lengvas, funkcija yra stiprus.Unikalus griovelių dizainas, lengva atskirti, patogu, lengvas montavimas ir priežiūra

Specifikacija:

Įterpties Nuostoliai: ≤0.3 dB

Grįžti Nuostolių: PC≥45dB UPC kaip 50dB APC≥60dB

Poravimosi Kartų: Daugiau Kaip 1000

Temperatūra: -40°C~+60°C

Atsparumas tempimui: 45kg

Vibracijos Bandymo:

Specifikacija

  • Įterpties nuostoliai: Mažiau nei 0,3 dB
  • Suderinamas: TP-link
  • Skaidulų Tipas: Singlemode Simplex G652D
  • Medžiagos Apvalkalas: PVC arba LSZH
  • Plieninės Vielos: 3) Plieninės Vielos Tvirtumas
  • Produkto pavadinimas: FTTH Optinio Pluošto Lašas Patch Kabelis Laido
  • 2018 Karšto Pardavimo: Greitas pristatymas
  • Jungties Tipas: PK UPC į PK UPC
  • Pluošto Core: vieno pluošto
  • Dydis: 200 Meters
  • Modelio Numeris: PK UPC - PK UPC 200M
  • Prekės Pavadinimas: FEIBEREY
  • Prašymas: Tolimojo ir vietinio optinio perdavimo tinklo
  • Ilgis: 200 m
  • spalva: juoda
  • Originalus: Visiškai Nauja ir Originali

0 Atsiliepimai 200 Metrų Optinio Pluošto Lašas Kabelis SC/UPC Singlemode Simplex Drugelio Formos Lauko tolimojo Triple Plieninės Vielos Optinis Kabelis

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai