CACAZI Belaidžio Protingas Vandeniui Doorbell 300M Diapazonas LED Nakties Šviesos Namuose, Skambinkite bell JAV, ES, UK Plug 3 4 5 Mygtukas 1 Imtuvas

Išpardavimas!

CACAZI Belaidžio Protingas Vandeniui Doorbell 300M Diapazonas LED Nakties Šviesos Namuose, Skambinkite bell JAV, ES, UK Plug 3 4 5 Mygtukas 1 Imtuvas

|

SKU: v33525

Žymos: durų kamuolys fotoaparatas, diapazonas pasakų žibintai, usb, programuojamas doorbell, belaidžio doorbel, mobilus telefonas butelis, bell wireless, 240v laidinio doorbell, cacazi balta belaidį durų skambutį, skambinkite bell mygtuką, bell stumti.

€11.90 €5.95

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Savybės ir specifikacijos:

1.Mygtuką, palaiko iki 20PCS, ir imtuvas palaiko iki 100vnt. 2.Jei keli mygtukai yra suporuotas su viena ar daugiau imtuvų toje pačioje sistemoje, kiekvieną mygtuką galima nustatyti skirtingus skambėjimo tonus. 3. Power-off memory funkcija: vėl Įjunkite maitinimą ir po maitinimo išjungimas, nereikia iš naujo pritaikyti ir užrakinti melodija. 4. Siųstuvas turi ne varžtas tvirtinimo dizainas, ir ji gali būti atsparus vandeniui ir dulkėms be guminiu žiedu. 5.Siųstuvas NAUDOTI 23A12V šarminės baterijos (neįtraukta baterija). 6. Imtuvo įtampa: 110-220-240V. 7.Imtuvas yra prieinami įvairių žvakės, JAV/ES/JK Prijungti ir AS adapteriai, tinkantys daugeliui šalių. 8.Gavimo nuotolis:300 metrų atviroje vietovėje. 9.Belaidžio tinklo signalo turės įtakos kliūtis.Daugiau kliūčių, tuo daugiau rimtų signalo nuostolių. 10.Imtuvas turi 5 lygius(galima išjungti) 0-110db,60 muziką rinktis. 11.Dydis:Siųstuvas 75x51x20mm,Imtuvas 95x65x24mm. 12.Tiesiog įjunkite imtuvą į elektros lizdą,paspauskite mygtuką " siųstuvą galima klijuoti prie durų su sąlyga, lipnios juostos.Pastaba: mygtukas, negali būti pateikti dėl geležies duris, nes ji trukdo signalo.Jei imtuvas neskamba, kai jūs paspauskite mygtuką, po to, kai gauna durų skambutį, prašome patikrinti žingsniai: 1. Prašome patvirtinkite, ar mygtukai turi 23A12V šarminio akumuliatoriaus. 2. Prašome poros į skambučius vėl.

Kaip pora signalus?

Porą būdas: paspauskite ir palaikykite garsumo imtuvo mygtuką maždaug 5 sekundes (įjungta šviesa), išleidimo garsumo mygtuką, tada paspauskite mygtuką iš karto, signalas yra sėkmingai suporuotas.

Kaip keisti ir užrakinti muzikos?

Paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką į imtuvą, prieš įkišant į elektros lizdą.Įkiškite į maitinimo lizdą, kol šviesos imtuvo sviecia, atleiskite garso mygtuką, paspauskite muzikos mygtuką, norėdami prisitaikyti prie mėgstamų muzikos skambėjimo toną, paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką dar kartą, kol, Kai įjungta šviesa, paspauskite siųstuvas du kartus, iš karto, ir muzika yra užrakinta sėkmingai.

Kaip išspręsti, jei darbe nėra normalu,Kai gaunate prekes?

1. Pabandykite porą signalų pirmas. 2. Prašome susisiekti su mumis, mes atsiųsime vaizdo, kad padėtų jums. 3. Jei yra problema su produktu, mes iš naujo siųsti imtuvas ar mygtuką, kad jūs.

Specifikacija

 • Maitinimo Šaltinis: 110V-220V-240V
 • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: ELEKTROS
 • Gavimo atstumas: 300M Nuotolinio (atviroje vietovėje)
 • Dažnis: 433mhz
 • Sertifikatas: CE,FCC,RoHS
 • Prekės Pavadinimas: CACAZI
 • Atsparus Vandeniui Klasė: IP44
 • Modelio Numeris: A10
 • Tipas: Skambučius
 • Skambinti Tipas: Belaidžio
 • Imtuvas melodija funkcija: Elektros gedimo atminties funkcija
 • Baterijos Režimu: 23A12V šarminės baterijos(neįeina baterijos)

3 Atsiliepimai CACAZI Belaidžio Protingas Vandeniui Doorbell 300M Diapazonas LED Nakties Šviesos Namuose, Skambinkite bell JAV, ES, UK Plug 3 4 5 Mygtukas 1 Imtuvas

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai