HDDOR WD 2.5 Plonas rinkinys-Western Digital Vadovo Pakeitimo Įrankis-hdd vadovo pakeitimo įrankis-galvos apsikeitimo priemonė-galvos šukos-galvos pakeisti įrankį

Išpardavimas!

HDDOR WD 2.5 Plonas rinkinys-Western Digital Vadovo Pakeitimo Įrankis-hdd vadovo pakeitimo įrankis-galvos apsikeitimo priemonė-galvos šukos-galvos pakeisti įrankį

|

SKU: v34087

Žymos: hdd plug, atsarginės kietojo disko, hdd vadovas, Kietasis Diskas Uosto, standžiojo disko slim, specialių įrankių rinkiniai, lauke raid, amd epyc 7702, hdd remonto vadovas, hd atkūrimo.

€118.19

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Kas yra HDDOR įrankis?

HDDOR WD 2.5" Slim Rinkinį sudaro pora vadovo pakeitimo priemonių, kurios gali būti naudojama saugiai ir lengvai pakeisti galvutes, Western Digital 2.5" Slim kietieji diskai su 1-2 plokšteles, kurios "parkas" savo skaitymo/rašymo galvutėmis ant rampos.

Rinkinį sudaro:

WD 2.5" Slim 1

Šis vadovas pakeitimo įrankis gali būti naudojamas 2.5" WD Slim hard drive " modeliai, kurie turi 1 patiekalas ir su jų vadovais, pastatyta ant rampos.

WD 2.5" Slim 2

Šis vadovas pakeitimo įrankis gali būti naudojamas 2.5" WD Slim hard drive " modeliai, kurie turi 2, kietoje plokštelėje ir su jų vadovais, pastatyta ant rampos.

Jie negali išspręsti nesuderinamumo problemas.Jie gali paremti tik tuo atveju, standieji diskai, su lengvai ir saugiai galvos pakeitimas.

Vadovas pakeitimo įrankiais (galvos šukos) siūlo saugus ir lengvas būdas pakeisti magnetinio vadovai standieji diskai.Šios priemonės gali užtikrinti ne susisiekti galvos pakeitimas.

Tai reiškia, kad nėra kontakto tarp vadovų, ar tarp galvos ir plokšteles kai rinksite donoro vadovai ir įdiegti vadovai dėl blogai standieji diskai.

Vadovai gali būti perkelti iš donoro blogai standieji diskai kelis paprastus veiksmus.Proceso metu galvos keitimas, galvutės, nereikia liesti vienas kitą arba atlikti bet kokius ryšius su plokšteles.Kiekvienas vadovas pakeisti priemonė skirta konkrečių markių ir modelių kietieji diskai, ir šios priemonės yra ne generinių vaistų nuo mechanika įvairių kietųjų diskų nesutampa.

Šiuos įrankius pasiūlyti kaip vienas gabalas, o ne kaip pora.

Palaikomi modeliai:

Sąrašas priemonių gali būti atnaujinamas, kaip mes gauti informaciją iš rinkos.HDDOR nėra atsakingas, jei gamintojas pakeisti architektūros ratai iš aukščiau pateikto sąrašo.

Sąrašas Western Digital šeimoms ir modelius, dėl kurių procesas vadovo pakeitimas gali būti atliekamas naudojant rampos įrankiai iš HDDOR WD 2.5" Slim Komplektas.

WD10SPCX-xxKHST0

WD10SPCX-xxHWST0

WD5000MPCK-xxAWHT0

WD5000M22K-xxZ1LT0

WD5000MTCK-xxSP1T0

WD5000M13K-xxWHKT0

WD7500L12X - xxJTET0

WD5000M21K-xxJU5T0

Specifikacija

  • Pakuotė: Byla
  • Prekės Pavadinimas: HDDOR
  • Tipas: Vadovas Pakeitimo Įrankis
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo
  • Prašymas: Kompiuterio Įrankių Rinkinys

0 Atsiliepimai HDDOR WD 2.5 Plonas rinkinys-Western Digital Vadovo Pakeitimo Įrankis-hdd vadovo pakeitimo įrankis-galvos apsikeitimo priemonė-galvos šukos-galvos pakeisti įrankį

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai