Aqara Centru,Bevielis Smart Home Tiltas, Signalizacijos Sistemos,Namų Automatika,Nuotolinio Monitoriaus Valdymas,suderinamas su "Apple" HomeKit

Išpardavimas!

Aqara Centru,Bevielis Smart Home Tiltas, Signalizacijos Sistemos,Namų Automatika,Nuotolinio Monitoriaus Valdymas,suderinamas su "Apple" HomeKit

|

SKU: v850

Žymos: aqara jungiklis, "apple" homekit led, ZHWG11LM, aquara hub es versija, app atnaujinimas, mi vartai 3 es, homekit hub, homekit jungiklis, aqara, xiaomi tiltas.

€35.64

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

eway, aqara vartai PASTABOS: Aqara Hub reikia pritvirtinti 2. 4 gigahercų WiFi tinklo ryšį.Vienas Aqara Hub galima prijungti iki 32 Aqara prietaisai.BELAIDŽIO KONTROLĖS CENTRAS: Sujungia visas Aqara prietaisai ir būtų galima sklandžiai integruoti visoje Aqara jutiklius ir namų automatikos prietaisus.VIETINĖ SIGNALIZACIJA: Dirba su Aqara jutikliai pristatyti namų signalizacijos sistema su neleistinos prieigos nustatymo, potvynių aptikimo, ir nuotolinio stebėjimo ir tiesioginio pranešimo, per išmanųjį telefoną.NAMŲ AUTOMATIZAVIMAS: Veikia su visomis Aqara prietaisai sukurti išsamią, protingo namo automatizavimo sistema.NUOTOLINIS VALDYMAS: Valdyti sujungtos lemputės ir kiti prietaisai, iš savo sumanaus telefono.Tvarkaraščių, laikmačiai, ir scenos gali būti nustatyti per Aqara Home app padėti jums paleisti namas lengviau.

Protingo Namo Centras

Aqara Koncentratorius yra kontrolės centras visą protingo namo.Jungiantis per Zigbee protokolą, Aqara priedai vis dar gali dirbti sklandžiai, net jei namų tinklas nestabilus arba atjungtas.

* Iki 32 Aqara smart priedai gali būti prijungtas prie Koncentratoriaus.

Saugumo priminimas, saugojo savo namuose.

Su Durų ir Langų Jutiklis, galite įjungti signalizacijos režimas, kai jūs paliekate namus, arba kai miega.Jei durys ar langas yra atidarytas, Stebulės bus garso signalą ir išsiunčia pranešimą į telefoną.

Vienas mygtukas, visi priedai pagal kontrolės.

Su Belaidžio Nuotolinio valdymo Jungiklis, nustatyti savo naktinį režimą ir išjungti visas šviesas, spustelėkite mygtuką.

Vandens nuotėkio pavojaus, apsaugoti savo turtą.

Su Vandens Nuotėkio Jutiklis, kai nuotėkis yra nustatoma, Stebulės bus garso signalą ir išsiunčia pranešimą į telefoną.

Apšvietimą kai okupavo, šviesas, kai tuščias.

Kai judesio aptinkamas vakare, Stebulės, šviesos, automatiškai įsijungia.

App Kontrolės

Su Aqara Namų programa ("iOS" ar "Android"), jūs galite kontroliuoti savo namo iš beveik bet kur ir bet kada.Aqara priedai gali taip pat dirba su kitų HomeKit-leido aksesuarai suteikti jums protingesni namuose.

Veikia su Apple HomeKit.

Galite naudoti Namuose app kontrolės Centru ir su ja susijusių reikmenų.Aqara priedai taip pat gali dirbti

su kitais HomeKit-leido aksesuarai suteikti jums protingesni namuose.

Saugumas

HomeKit technologija suteikia papildomų saugumo su " end-to-end šifravimo ir autentifikavimo.Duomenys, susiję su jūsų namo yra užšifruoti ir saugomi key chain savo "Apple" įrenginį.It\ \ 's taip pat užkoduotas tranzito tarp savo Apple įrenginį ir priedai, jūs\'re kontroliuoti jūsų namuose.

Specifikacija

 • Prekės Pavadinimas: aqara
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Feature1: Protingo namo centras
 • Feature4: smart doorbell
 • Sertifikavimo: ROHS
 • APP Parama: Mi Namuose, "Apple" Homekit, Aqara APP
 • Feature3: Naktį Šviesos
 • Maksimalus Greitis: Protingo namo centras
 • Gyro: Protingo Namo
 • Savybės: Lizdas
 • Modelio Numeris: Aqara Vartai Hub
 • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go
 • Masto: 1
 • Feature2: "Siri" Valdymo Balsu
 • Feature5: APP kontrolės

1 Atsiliepimai Aqara Centru,Bevielis Smart Home Tiltas, Signalizacijos Sistemos,Namų Automatika,Nuotolinio Monitoriaus Valdymas,suderinamas su "Apple" HomeKit

 1. Toretto0047 – 2020-12-07

  Works well, not very simple parameter but by hacking a little it's very intuitive, 3 temperatures, 1 door contact, and 1 detector go back on it then HomeKit, satisfied with my purchase

  4 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai