Ultragarso Pelės Atstumiantis Pelės Repeller Automobilių Mažai Energijos Ir Saugo Nuo Graužikų Ir Kiaunės Toli Kenkėjų Kontrolės Produktus

Išpardavimas!

Ultragarso Pelės Atstumiantis Pelės Repeller Automobilių Mažai Energijos Ir Saugo Nuo Graužikų Ir Kiaunės Toli Kenkėjų Kontrolės Produktus

|

SKU: v853

Žymos: pelės nemokamai atstumiantis, martin batų, kiaunė atstumiantis automobilį, doc kiaunė, fg marder, seenDa, geriausia pamačiau, automobilių svirtis žiurkės root, atbaidyti ultragarsu, lauko pelės repeller.

€11.50 €9.20

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

Produkto Aprašymas:

Darbinė Įtampa:DC 12V

Srovė:Darbo 40mA, Laukimo 5mA

Dažnis:12kHz-25kHz

Indukcijos Režimas: Vibracija indukcijos

Apimtis:40㎡

Skaičius, Vnt:1PC

Savybės:

Saugiai Atbaidyti Kenkėjus - transporto priemonės, kenkėjų repeller veiksmingai naudoja ultragarso vibracija, kad atbaidyti kenkėjus ir gyvūnus be žudymo ar rimtai sužeisti juos.Dažnių diapazonas yra 12kHz-25kHz.

Kelią Transporto priemonių Žala - transporto priemonės graužikų repeller atstumia žalingos gyvūnus, pavyzdžiui, peles, kurmiai, chipmunks ir martens sukelia brangus žalos jūsų automobilio variklį, ratus ar interjero.

Parkas Su Pasitikėjimo - ši ultragarsinį kenkėjų atbaidymo parkas su ultimate tikėjimą.Aprėpties zonos virš 40 kvadratinių metrų, jūsų transporto priemonė yra saugomi nuo visų virš ir po žeme kenkėjų.

Lengva Įdiegti - jūs turite padaryti, tai prijungti du laidus prie automobilio elektros grandinėje.Juoda švinas/katodo(-), raudonasis švino/anodo(+).

Kai jungiklis mygtukas įjungta, gaminys persijungia self-test mode ir tada pereina į darbo režimą.

Pakuotė:

1 x Ultragarso Transporto priemonės Gyvūnų Repeller

1 x Tvirtinimo Įrankis

2 x Tvarsliava

1 x Vartotojo Vadovas

Darbo režimas:

Žemos Įtampos Signalą: Kai maitinimo įtampa yra mažesnė nei 9.2 v, produktas bus įvesti aliarmo režime ir skleidžia garso signalą 1 hz, kuri truks amžinai.Šiuo atveju, gaminys neveikia.

Galia savarankiškai bandymas: Kai pradinė galia, produktas bus eiti į savikontrolės klausimus.Pirma, raudonos šviesos mirga tris kartus, tada balta šviesa mirga tris kartus, ir tada signalą.

Darbo procesas:

1-15s, raudona lemputė tris kartus, tada 12k-25kHz, ultragarso bangos yra galia, kartu su balta LED lemputė mirksi. 16-30s, produkto laukimo. 31-50s, kartoti procesą, 1-15s. 51s-1min 10s, produkto laukimo. 1min 11s-1min 40s, kartoti procesą, 1-15s.

Atlikus minėtus veiksmus, sustabdyti 1min.Tada pakartokite pirmiau veiksmus du kartus, sustojimo 3min ir 5min atitinkamai.

Vibracija indukcija: Kai maitinimo įtampa yra didesnė negu 9.2 V, produktas pereina į darbo režimą.Kai produktas aptinka vibracijos automobilį, jis automatiškai nustoja veikti. 5 minutes po to, kai automobilis sustoja, produkto įsijungia automatiškai ir pradeda dirbti dar kartą.

Montavimo būdas:

Atidarykite variklio skyriaus dangtis automobilį, nustatyti gaminio tinkamą poziciją ir kabinos viduje, ir tada prie pabaigos raudona linija saugikliu į teigiamą polių automobilio akumuliatorių, ir juodą laidą prie neigiamo poliaus.

Kai jungiklis mygtukas įjungta, gaminys persijungia self-test mode ir tada pereina į darbo režimą.

Pastabos:

1. Perėjimas: 1cm=10mm=0.39 colių, 1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz.

2. Dėl ekrano skirtumas, spalva gali šiek tiek skirtis nuo to, ką jūs tikėtis, prašome leisti.

Specifikacija

 • Atstumiantis Tipas: Ultragarsinį Kenkėjų Repellers
 • Rinkinys Tipas: Taip
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Kenkėjų Rūšis: Pelių

5 Atsiliepimai Ultragarso Pelės Atstumiantis Pelės Repeller Automobilių Mažai Energijos Ir Saugo Nuo Graužikų Ir Kiaunės Toli Kenkėjų Kontrolės Produktus

 1. Ozp62r0s – 2020-11-18

  Super really works recommend

  5 / 5

 2. Stefany Di – 2021-01-29

  ok

  5 / 5

 3. Pbjohnson97 – 2020-11-24

  Super recommend really

  5 / 5

 4. Sari Irak – 2020-12-07

  Goods doszedł looks OK Not yet have tested

  5 / 5

 5. Pade1968 – 2020-11-15

  I definitely do not recommend !!! There is no ultrasonic launcher inside the device, so it works permanently after supplying power, emitting sounds in the range audible to a human. This is simple buzzer.

  1 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai