Grafika Idaho Meilės Kryžiaus Rodyklių Valstybės ID Lipdukas Lipdukas Automobilio Langą, Nešiojamas ir Daugiau. # 1078 (4" x 4", Baltos)

Išpardavimas!

Grafika Idaho Meilės Kryžiaus Rodyklių Valstybės ID Lipdukas Lipdukas Automobilio Langą, Nešiojamas ir Daugiau. # 1078 (4" x 4", Baltos)

|

SKU: v855

Žymos: mėgautis gyva, tuščiaviduriai iš meilės, 2x spalva, 30 vnt animacinių filmų, inalis meilės, žalia varlė dizainas, praleisti spalva, du rožinės spalvos, labai pelėda, guma valgyti.

€4.25

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Produkto aprašymas

mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagų, siekiant gaminti savo produktus.Mūsų produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės Oracal 651Glossy Vinilo.Jis atsparus vandeniui, atsparus UV, ir lengvai pritaikomi prie bet kurio lygaus paviršiaus.Mūsų gaminiai yra oro patikrintas 7 metų kokybės tinka naudoti lauko sąlygomis.Neapsigaukite pigūs konkurentų, jūs mokate už tai, ką gaunate, ir ne Yoonek, jūs gaunate geriausias verslo.Taikoma: Grafika gali būti taikomas: Transporto priemonės Langai, Transporto priemonės Kūno Paviršių, Nešiojamas Atvejais, Motociklai, Mopedai, Dviračiai, Šalmai, Traktoriai, Priekabos, priemonių rinkinius, ATV ' s, vandens Slidės, Banglentės, Sniegaeigiai, Snieglentes, Riedlentės, Būgnai, Gitaros, Veidrodžiai, Stalinio Kompiuterio Bokštai, Valtys, Sunku Skrybėlės, Sienos, Sklandžiai dažytų Paviršių, Parduotuvė Langai, Plastikinės Dėžės, Spausdintuvai, Spintos, Durys, Laminato Paviršių, arba tiesiog apie bet kokio paviršiaus, kad yra lygus ir švarus.Matuojama COLIAIS.

Specifikacija

  • Elemento Tipas: Lipdukai
  • Lipdukas Rodymas: Bet Visą Kūną.

0 Atsiliepimai Grafika Idaho Meilės Kryžiaus Rodyklių Valstybės ID Lipdukas Lipdukas Automobilio Langą, Nešiojamas ir Daugiau. # 1078 (4" x 4", Baltos)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai