įmonių likvidavimas

Įmonės likvidavimas

  • konsultuojame visais įmonės likvidavimo klausimais
  • parengiame likvidavimo aktą, reikiamas ataskaitas, atliekame ataskaitų vertinimus
  • parengiame visus įmonės likvidavimo ir išregistravimo procedūroms reikalingus dokumentus (turto perdavimo aktus, skelbimus apie likvidavimą, sprendimus, deklaracijas, protokolus ir pan.)
  • viešai skelbiame apie įmonės likvidavimą
  • atstovaujame Jūsų interesams įmonės likvidavimo ir išregistravimo stadijose (dalyvių susirinkimuose, rengiant likvidavimo aktą bei perduodant turtą, išregistruojant įmonę VĮ Registrų centro Juridinių asmenų registre bei Mokesčių mokėtojų registre)

Įmonės likvidavimas

Juridinio asmens veiklos pabaiga, kuomet jo veikla nutrūksta, juridinis asmuo išregistruojamas iš juridinių asmenų registro, o jo teisės ir pareigos niekam kitam nepereina (žr. pagrindinius įmonės likvidavimo metu atliekamus veiksmus).

Įmonės likvidavimas aktualus ne tik tuomet, kai ketinama tiesiog sustabdyti juridinio asmens veiklą. Dažnais atvejais paprastas juridinio asmens veiklos sustabdymas ar įmonės reorganizavimas (kuomet juridinio asmens teisės ir pareigos pereina kitiems asmenims) ne visada bus tinkamas sprendimas. Norint pabaigti juridinio asmens vardu prisiimtus įsipareigojimus ir apsidrausti nuo gresiančių naujų skolų ar papildomų kreditorių (išieškotojų) reikalavimų, įmonės likvidavimas yra geresnis sprendimas.